KATEGORIE

Tworzenie stron Ostrowiec

Nasza firma Ziemia Komputery i Usługi Informatyczne z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, oferuje tworzenie stron
internetowych. Specjalizujemy się w stronach-wizytówkach dla firm. Takie strony są coraz popularniejszą formą reklamy, gdyż pokazują się w wynikach wyszukiwania usług lub towarów z zakresu działalności firmy. Firmy, które zdecydowały się na stworzenie witryny oraz na jej pozycjonowanie dzięki internetowi zdobyły wielu nowych klientów.
Każda strona jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb klienta zarówno pod kątem graficznym jak i zawartości witryny.
Tworzone przez nas witryny posiadają tzw. zaplecze, czyli miejsce gdzie użytkownik może sam kierować serwisem, dodawać i usuwać treści, grafikę oraz inne elementy witryny.
Zamawiane u nas witryny są dodawane do największych katalogów aby mogły zaistnieć w internecie. Oferujemy możliwość dalszej promocji witryny oraz firmy w internecie.
Oferujemy także miejsce na własnym serwerze www oraz domenę.

Ponadto prowadzimy sprzedaż oprogramowania dla firm oraz sklepów. Naprawiamy komputery klientów indywidualnych i firmowych, prowadzimy serwis laptopów oraz komputerów typu desktop. Usuwamy problemy zarówno z programami jak i awarie sprzętowe.
Klientom firmowym pomagamy w doborze sprzętu komputerowego oraz oprogramowania najbardziej odpowiadającego potrzebom prowadzonej działalności. Dla sklepów mamy ofertę kas fiskalnych, drukarek, etykieciarek, wag elektronicznych oraz oprogramowanie do prowadzenia sklepu i magazynów. Integrujemy działanie oferowanych przez nas programów z kasami i czytnikami kodów kreskowych. Oferujemy także aplikacje internetowe na zamówienie.

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Ostrowiec Świętokrzyski