KATEGORIE

Tworzenie stron www Kraków

Fabryka Stron internetowych (FSi) Kraków to agencja interaktywna z doświadczeniem. Od 1999 roku przygotowujemy serwisy www w oparciu o autorskie, wydajne rozwiązania, które są na bieżąco aktualizowane w miarę rozwoju technologii i pojawiania się nowych standardów.

 

Zasady projektowania stron

Najważniejszym etapem projektowania stron www jest precyzyjne określenie potrzeb klienta i celu jakiemu ma ma służyć przyszła witryna. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu grafików, którzy przygotowywali projekty dla wielu branż, już na tym etapie ściśle angażujemy się we współpracę.  opiera się w Fsi o standardy nakierowane na myślenie o użytkowniku - w praktyce oznacza to, że nasze witryny są funkcjonalne i dokładamy wszelkich starań, aby klienci naszych klientów spędzali na nich jak najwięcej czasu i dowiedzieli się możliwie dużo o firmie, dla której zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy serwis www. W razie potrzeby służymy portfolio naszych dotychczasowych realizacji - dla każdego klienta projektujemy stronę od podstaw i przygotowujemy uniklana grafikę , ale nasze portfolio naszych dotychczasowych realizacji moze byc dobra podpowiedzią dla osób, które nie sa zdecydowane w jakim stylu powinien zostać stworzony ich serwis www.

 

Standardy tworzenia witryn www


Po zaakceptowaniu graficznego projektu strony przystepuejemy do programowania, czyli do wlasciwego tworzenia stron www. Dzięki zgodności z aktualnymi standardami dajemy gwarancje, ze strony tworzone prze FSi Kraków będa działac szybko, poprawnie wyświetlac się w pzreglądarkach (także tych, które pojawią się dopiero w najbliższym czasie) i będą dobrze indeksowane przez wyszukiwarki internetowe. Strony FSi Kraków sa także łatwe i intuicyjne w edycji - dzięki intuicyjnemu systemowi cms, który jest autorskim rozwiązaniem FSi Kraków. Oferujemy także usługi wspierające promocję firmy w internecie - od hostingu, przez reklamę (przygotowanie form display takich jak newslettery i mailingi, kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie, gry reklamowe, aplikacje na facebook) po tworzenie oprogramowania od podstaw (systemy intranetowe, aplikacje mobilne na Iphone’y i system android).

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: