KATEGORIE

Ustalenie ojcostwa – pewne badania DNA już od 717 zł!

Interesuje Cię test na ojcostwo? Zależy Ci na pewnym i wiarygodnym laboratorium, które od dłuższego czasu działa na rynku? Nie chcesz przepłacać więc rozglądasz się za korzystną ofertą cenową? W takim razie proponujemy Ci nasze usługi!

Centrum Genetyki CentrumDNA oferuje pewne i wiarygodne badania DNA w bardzo atrakcyjnych cenach. Tylko u nas ustalenie ojcostwa już za 717 zł. To obecnie najniższa cena na rynku. Pomimo tak niewielkich kosztów oferujemy pełnowartościowe badanie, którego pewność wynosi 100% przy wykluczeniu ojcostwa oraz powyżej 99,99% przy jego potwierdzeniu.

Nasze Centrum Genetyki wykonuje zarówno badania prywatne jak i sądowe. Do badania DNA wykorzystujemy standardowy materiał – wymaz z wewnętrznej strony policzka -lub w szczególnych przypadkach krew albo mikroślady – ślady biologiczne takie jak np. chusteczka do nosa, włosy z cebulkami, plamy krwi lub spermy, zużyta podpaska itp. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające jakość naszych analiz. Długoletnie doświadczenie na rynku stanowi natomiast najlepszą gwarancję satysfakcji z realizowanej usługi. Zapraszamy do zadawania pytań. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • ustalenie ojcostwa
  • badania DNA na ojcostwo
  • testy na ojcostwo