KATEGORIE

Ustalenie ojcostwa - szybko, profesjonalnie i wiarygodnie!

Badanie ojcostwa przeprowadzamy w polskim laboratorium posiadającym niezbędne certyfikaty jakości świadczące o najwyższej jakości. Co roku przechodzimy gruntowne kontrole i audyty , co potwierdza dbałość o wysoki standard przeprowadzanych analiz.

testDNA Sp. z o.o. oferuje testy na ojcostwo zarówno do celów prywatnych jak i sądowych. Przeprowadzamy też badania z tzw. mikrośladów, do których należą m.in. plamy krwi, szczoteczka do zębów, chusteczka z wydzieliną z nosa, maszynka do golenia, włosy wyrwane z cebulkami oraz inne ślady biologiczne, w którym znajduje się DNA badanej osoby. Nasze analizy odznaczają się najwyższą skutecznością - testy na ojcostwo mają 100% pewność przy wykluczeniu ojcostwa oraz powyżej 99,99% przy potwierdzeniu.

Specjalizujemy się w badaniach na ustalenie ojcostwa już od 2003 roku. Do tej pory nie mieliśmy ani jednego prawnie zakwestionowanego wyniku. Z powodzeniem wykonaliśmy już tysiące testów dla Klientów polskich oraz zagranicznych. Długoletni staż na rynku a także certyfikaty stanowią najlepszą gwarancję satysfakcji z realizowanych przez nas usług.

Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.  Tel: (32) 363 08 76, mail: biuro@testdna.pl.
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • ustalenie ojcostwa
  • badanie ojcostwa
  • testy na ojcostwo
  • badania DNA