KATEGORIE

Vademecum - vmkrakow.pl - Zwiedzanie Krakowa krok po kroku

Kraków to miasto szczególne, które zachwyca swoimi wspaniałymi zabytkami. Zwiedzanie Krakowa jest naturalnym elementem szkolnych wycieczek. Niestety zbyt często szkolna wycieczka pozostaje jedynym kontaktem z historią i zabytkami miasta. Oferta Vademecum zapewnia szansę dojrzalszego zwiedzania Krakowa. Vademecum oznacza w języku łacińskim "pójdź za mną". Fraza ta przedstawia zaproszenie i obietnicę wspólnego spotkania ze wspaniałym Krakowem. Nasi przewodnicy z zaangażowaniem, pasją i nadzwyczajną wiedzą pokażą Ci Kraków widziany oczami prawdziwych fascynatów miasta.

Vademecum - Zwiedzaj Kraków za 19 PLN!

Wybierasz się do Krakowa na weekend? Zastanawiasz się gdzie zabrać znajomych, którzy odwiedzają Kraków? Zastanawiasz się nad planem romantycznego wypadu do Krakowa? Być może mieszkasz już w Krakowie od dłuższego czasu, ale dotąd nie było okazji lepiej poznać miasta? Szukasz interesującej rozrywki dla Twojego dziecka? Przyjeżdża rodzina? Doskonale trafiłeś - oferta Vademecum jest dla Ciebie! Już nie musisz wysupływać zniechęcających 200 zł. za zwiedzanie. Z przewodnikiem Vademecum zwiedzisz Kraków w promocyjnej cenie 19 PLN!

Vademecum - Zwiedzanie Krakowa - Przyłącz się!

Z myślą o zwiedzających Kraków indywidualnie, przygotowaliśmy odrębny plan zwiedzania na podstawie systemu rezerwacji elektronicznej. Wystarczy, że wejdziesz na stonę www.vmkrakow.pl, wyszukasz odpowiadający Ci czas zwiedzania, po czym zostaniesz skierowany na stonę swojego banku, skąd będziesz mógł wykonać przelew. Po dokonaniu rezerwacji oraz wykonaniu przelewu online, dostaniesz email zawierający czas i miejsce spotkania.

Vademecum - Kraków krok po kroku!

Zobacz z nami atrakcje takie jak: Wzgórze Wawelskie, Krakowski Kazimierz, Ekspozycje w Podziemiach Krakowskiego Rynku, Szlak Królów - Droga Królewska, muzeum w Fabryce Schindlera i wiele, wiele innych. Przewodnik z Vademecum zapewni Ci zwiedzanie Krakowa we wspaniałej atmosferze, które będziesz pamiętał bardzo długo. "
 

 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

Vademecum - vmkrakow.pl - Zwiedzanie Krakowa krok po kroku - Galeria zdjęć

Zwiedzanie Krakowa z Vademecum. Przyłącz się!<br />
<br />
To pomysł dla osób, które samodzielnie organizują zwiedzanie Krakowa, a równocześnie nie chcą rezygnować ze zniżek, jakie daje zwiedzanie w grupie. Dzięki opcji Przyłącz się! korzystasz z profesjonalnej usługi zawodowego, licencjonowanego przewodnika miejskiego, płacąc jedynie niewielki procent obowiązującej ceny rynkowej.<br />

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Kraków