KATEGORIE

Versus Property Group - agencja nieruchomości w Piasecznie

Agencja Nieruchomości Versus Property Group zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Szeroka oferta firmy obejmuje nie tylko obsługę rynku kupna-sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, biur czy lokali użytkowych, ale również fachowe doradztwo oraz pełną obsługę prawną.

Dzięki rzetelnej i profesjonalnej obsłudze, doświadczeniu naszych pośredników oraz szerokiej znajomości rynku zapewniamy bezpieczeństwo realizowanych transakcji oraz kompleksowość działania.

Dążymy do tego, aby zyskać miano zaufanego i w pełni kompetentnego doradcy w sprawach związanych z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości.

Wszelkie działania podejmowane przez naszych pośredników mają jasno zdefiniowany cel: sprostanie oczekiwaniom stawianym przez naszych klientów, ich zadowolenie oraz satysfakcja z podjętej współpracy. Jest to możliwe do osiągnięcia dzięki szczegółowej analizie poszczególnych ofert oraz optymalnemu dostosowaniu rozwiązań do wymagań każdego klienta.

Agencja posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat ubezpieczeniowy. Każda prowadzona transakcja podlega kontroli licencjonowanych i doświadczonych doradców.

Zapraszamy do naszego biura w Piasecznie, ul. Kościuszki 27A.
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • agencja nieruchomości piaseczno
  • agencje nieruchomości piaseczno
  • agencje nieruchomości w piasecznie
  • mieszkanie

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Piaseczno