KATEGORIE

Wesela


Wesela, sale, Wisła. Twoje Wymarzone Przyjęcie Weselne w DW "Ewa"
DW "EWA "zapewni Państwu niezapomniane przyjęcie weselne z wyśmienitym menu już od 150 zł/os oraz noclegiem dla gości GRATIS!!! W naszej ofercie posiadamy 2 sale bankietowe mieszczące łącznie ok. 80 osób. Pomożemy Państwu dobrać orkiestrę lub DJ-a, dekorację sali, samochód lub bryczkę w atrakcyjnych cenach.
Dla zamówień kompleksowych duże rabaty!! Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować PRAWDZIWE GÓRALSKIE WESELE.W tej ofercie znajdziecie Państwo regionalne, specjalnie przygotowanie menu (m.in. żurek w chlebie, kita wieprzowa z ziemniakami zasmażanymi i kwaśną kapustą podawana w płomieniach zimnych ogni, oscypek z żurawiną), zorganizujemy także kapelę góralską, gawędziarza, przejazd bryczką. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i potrzeb.
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, z troską o to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym. Dzięki naszej pomocy będziecie Państwo mieli więcej czasu na przygotowanie się do przyjęcia nie zaprzątając sobie głowy sprawami związanymi jego organizacją. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
150 zł/menu za osobę oraz nocleg dla gości w cenie!

Specjalne oferty: marketing@ewawisla.pl; tel. 504-092-764

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • wesela Wisła

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Wisła