KATEGORIE

Wyposażenie lokali rozrywkowych oświetlenie led

Firma została założona w 2000 r. oparta na bazie wieloletniej współpracy oraz doświadczeń, która odnosi sukces w całej europie w sprzedaży sprzętu oświetleniowego LED, dekoracji dyskotekowych, paneli LED, parkietów LED oraz mebli dla pubów, barów, dyskotek, klubów oraz sprzęt dla DJ-ów.


Dzięki kontaktom i ciągle rozwijającej się współpracy z klientami zagranicznymi, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych fabrycznych cenach.
Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby informacje na temat produktów były rzetelne i wyczerpujące, a także nad ciągłym rozwijaniem oraz udoskonalaniem nowych produktów, w celu spełnienia wszystkich oczekiwań naszych klientów.


Jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości, jeśli chodzi o wybór produktu i nie Wiecie który jest dla Was odpowiedni, prosimy o kontakt z nami za pomocą poczty elektronicznej. Postaramy się zasugerować właściwy produkt, który spełni Państwa wymagania.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia na terenie całej europy.


Jesteśmy otwarci na sugestie i opinie dotyczące naszych produktów. Wszystkie otrzymane informacje poddamy głębokiej analizie i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych przyszłych Klientów. Wasza opinia jest dla nas priorytetem.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.!


W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty prosimy o odwiedzenie naszego katalogu produktów oraz galerii.

Zachęcam państwa do obejrzenia naszej strony www.disco-designer.com/ z pewnością znajdą państwo  wiele pomysłów i idei na renowacje własnego klubu lub dyskoteki.
 

 

Dane kontaktowe:
e-mail: poland@disco-designer.com
tel.: +359 885 000 360
skype: disco.designer.poland
gg: 39752588

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE: